2018. dec 28.

2018.12.26. Stefánska Rally Show beszámoló...

írta: nkupa

49092827_2192758434370564_7456341823204622336_n.jpg2018. december 26-án Karácsony másnapján rendezték a Rally Show Dolná Strehová idei utolsó versenyét az alsósztregovai reptéren. Már az előnevezés is parádésnak bizonyult hiszen több mint 100 nevezés érkezett a versenyre, végül közel 90-endöntöttek az indulás mellett, ebből több mint 30-an nógrádiak. Az indulóknak a stopperórán kívül a helyenként jeges pályával is meg kellett küzdenie.

Mivel sok volt az induló a rendezőség a 30 másodperces rajtoltatás mellett döntött, így a versenyzők 4 futamot teljesíthettek még a sötétedés előtt. A legjobb nógrádi versenyző az abszolút második helyezett Bozó Bence lett egy Ladával, még a harmadik helyen édesapja Bozó Barnabás végzett szintén ugyanezzel az autóval.